Můj košík

Znalost produktu

Krása elektrických kol Mary má sen o „účasti na olympiádě“ od týmu GHOST

Tým horských kol GHOST nedávno představil svůj tým žen z roku 2019 a upoutal naši pozornost, když byla mezi nimi i mladá italská teenagerka Marika Tovo.

Marika Tovo z Montebello - vicenza Italy Perez, se narodila 13. května 1999, letos jen 20 let, 2018, Marika Tovo se poprvé zúčastnila kategorií světového poháru do 23 let na horských kolech, ale brzy prokázala nadlidskou genialitu, byla na mistrovství světa v Novém Městě, získala třetí místo, ať si lidé pamatují mladou dívku. Marika také získala bronzovou medaili na mistrovství světa v horských kolech a stříbrnou medaili na mistrovství Evropy. Díky těmto vynikajícím výsledkům byla týmem GHOST vybrána marika a v roce 2019 se stala profesionální řidičkou.
    ▲ „velká paže“ Mariky

Rychlé otázky a rychlé odpovědi:
  Jak vypadá dobrá běžecká stopa? Dobrá trať by měla zahrnovat technické sekce, stoupání, zoufalství, divokou stopu s některými kameny a kořeny. Podle mého názoru je trasa Nové Město na Světovém poháru v horském kole perfektní trasou.
  Máte rádi jízdu na kole v dešti? Ne, nesnáším déšť a chladné počasí, takže obvykle, pokud prší nebo je příliš chladno nebo obojí, raději zůstanu doma a cvičím doma.
  Kde doporučujete cyklistiku? Švýcarsko je nejlepším místem pro jízdu na horském kole, protože zde najdete vše, včetně technických úseků, horolezeckých a sjezdových tratí, čerpacích stezek a dalších. Já osobně rád jezdím na své místní hoře, která není příliš vysoká, ale dost pro horské kolo.
  Jak se připravujete na novou sezónu? Mám dva dny v týdnu volno a pak další dny střídám mezi posilovnou a kolem, někdy silniční kolo, někdy horské kolo, podle toho, jaké třídy pro mě můj trenér připravil.
  ▲ marika skončila na třetím místě na mistrovství světa v České republice v Novém Městě

▲ cvičení marika v protahování
▲ marika už má přítele, ten na spořiči obrazovky ▲ jo, to je on! Marika je slunná a zábavná dívka, i když někdy náladová, ale vždy s úsměvem na tváři. Stejně jako mnoho mladých dívek si i Marika, 20, hraje doma se svým psem, doma zpívá a sleduje DVDS. Marika uvedla, že jejím cílem je dosáhnout dobrých výsledků na mistrovství světa a evropských mistrovstvích, ale jejím největším snem je účast na olympijských hrách.

Marika má také své vlastní fanoušky. "Můj idol je Jolanda Neff." Obdivuji její dovednosti a ráda sleduji její video znovu a znovu a učím se její dovednosti. Zároveň je ve svém životě velmi krásná dívka. Je elegantní a vzdělaná. Chci být jako ona. “

"Nevím, v čem jsem dobrá, ale vím, že jsem dobrá v lezení," řekla. "Moje slabost je v tom, že nezačínám dobře." Musím se učit a zlepšovat. “
  ▲ marika se připojila k obrázkové fotografii týmu týmu GHOST
  ▲ marika (první zprava) získala bronzovou medaili na mistrovství světa v horských kolech