Můj košík

Znalost produktu

„Géniový cyklista“ Bjorg Lambrecht zemřel na Tour de Pologne. Co dělat dál?

19:00 polského času 5. srpna zveřejnil tým Lotto Soudal smutnou zprávu na sociálních médiích a oznámil smrt svého cyklisty Bjorga Lambrechta.

Bylo to něco přes dvě hodiny, než tým Lotto Soudal oznámil, že Lambrecht padl a byl převezen do nemocnice během své cesty kolem Polska.

Rozumí se, že Lambrecht byl spěchán do nemocnice, když padl během třetí etapy závodu Tour Poland 5. srpna. Bohužel byl nakonec ve věku 22 let prohlášen za mrtvého.

Lambrecht z Belgie přitahuje velkou pozornost v cyklistickém průmyslu. Je znám jako „geniální cyklista“ a očekává ho také tým Lotto Soudal. V sezóně 2018 vyhrál etapový šampionát a cenu Best Newcomer Award na Tour des Fjords a druhé místo ve skupině U23 mistrovství světa v Innsbrucku, kde ukázal velkou sílu. Lambrecht se letos podruhé zúčastnil kola Polska.

Zpráva o Lambrechtově smrti šokovala svět jízdních kol. CCC, Inlis a další motorády, stejně jako řidiči Cavendish a Valvid, nechali zprávy v sociálních médiích truchlit.

Může Lambrecht odpočívat v klidu.

5. srpna 2019 skončilo třetí kolo Polska. Fabio jakobsen, který se ujal vedení v překročení hranice, byl zrušen a Ackerman (Bora Hansgrohe) vyhrál mistrovství světa nahrazením. Lambrecht (Lotto Soudal) padl na začátku závodu a zemřel poté, co byl hospitalizován. Bylo mu 22 let.

Prohlídka Polska

Stejně jako v předchozích dvou etapách ovládaly velké skupiny tempo rovné silnice a pustily neohrožené cyklisty: Prane (Novo a Nord), Kurek (polský národní tým) a Sharonov (ruský zemní plyn).

Když závod trval 48 kilometrů, Lambrecht ustoupil do zadní části velké skupiny. Cyklista, který nechtěl být jmenován, po závodě řekl, že Lambrecht podle všeho lákal na elektrické kolo za sebou. Následně belgičtí cyklisté vyběhli ze silnice sami. Lambrecht jednou zastavil tlukot srdce a byl převezen do nemocnice vrtulníkem. Krátce nato místní nemocnice prohlásila záchranu za neúčinnou.

Kolem Polska, Jacobsone

Velká skupina před sebou nevěděla, co se stalo, a jako obvykle zahnali cyklisty zpět a zahájili poslední sprint. Jacobson se ujal vedení při překročení hranice, ale byl později zrušen kvůli porušení. Scénický šampion spadl na Ackermana.

Zpráva o Lambrechtově smrti skončila. Slavnostní předání cen bylo zrušeno a scéna ztratila svou obvyklou veselou atmosféru. Lotto Soudal byl tvrdě zasažen a všichni se po závodě beze slova vrátili k autobusu. Ackerman řekl: „Výsledek zápasu už není důležitý. Doufám, že se o to postará Lambrechtova rodina.

Organizační výbor rozhodl, že čtvrtá etapa soutěže bude pokračovat, ale původní trasa bude zkrácena na památku Lambrechta. Lotto Soudal se dosud nerozhodl, zda pokračovat v závodě.

Možná existuje chyba ve jménu výše uvedeného článku. Prosím, promiňte.

Především vám všem představíme dobré elektrické kolo. Zelené cestovní elektrické horské kolo, rám z hliníkové slitiny 6061, lehký a odolný. Díky skvělému elektrickému systému máte při jízdě velmi dobrý pocit. Přispějme k ochraně životního prostředí!

Skrytá baterie pro dospělé s elektrickým kolem asistence 26 palců (A6AH26)