Mój wózek

Znajomość produktu

Piękno roweru elektrycznego Mary marzy o „uczestnictwie w igrzyskach olimpijskich” zespołu GHOST

Zespół rowerów górskich GHOST zaprezentował niedawno swój kobiecy zespół 2019 i zwrócił naszą uwagę, gdy była wśród nich młoda włoska nastolatka Marika Tovo.

Marika Tovo z montebello - vicenza Italy perez, urodziła się 13 maja 1999 r., Zaledwie 20 lat w tym roku 2018, Marika Tovo po raz pierwszy startowała w kategoriach Pucharu Świata w kolarstwie górskim U23, ale wkrótce pokazała nadludzki geniusz, była w Pucharze Świata Czech Nove Mesto, zajęła trzecie miejsce, niech ludzie pamiętają młodą dziewczynę. Marika zdobyła również brązowy medal na mistrzostwach świata w kolarstwie górskim i srebrny na mistrzostwach Europy. Ze względu na te doskonałe wyniki marika została wybrana przez zespół GHOST i została zawodowym kierowcą w 2019 roku.
    ▲ „wielkie ramię” Mariki

Szybkie pytania i szybkie odpowiedzi:
  Jak wygląda dobra trasa do narciarstwa biegowego? Dobry tor powinien zawierać odcinki techniczne, podjazdy, zjazdy, dziki tor z kilkoma kamieniami i korzeniami. Moim zdaniem tor Nove Mesto na MTB World Cup to tor idealny.
  Lubisz jeździć na rowerze w deszczu? Nie, nienawidzę deszczu i zimna, więc zazwyczaj, jeśli pada deszcz lub jest za zimno, lub jedno i drugie, wolę zostać w domu i ćwiczyć w domu.
  Gdzie polecasz jazdę na rowerze? Szwajcaria to najlepsze miejsce do jazdy na rowerze górskim, ponieważ można tam znaleźć wszystko, w tym sekcje techniczne, wspinaczkę i zjazdy, tory pompowe i wiele innych. Osobiście lubię jeździć po mojej lokalnej górze, która nie jest zbyt wysoka, ale wystarczająca na rower górski.
  Jak przygotowujesz się do nowego sezonu? Mam dwa dni wolne w tygodniu, a pozostałe dni na przemian na siłowni i na rowerze, czasem na rowerze szosowym, czasem na rowerze górskim, w zależności od zajęć, które przygotował dla mnie mój trener.
  ▲ marika zajęła trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata w Czechach na Nove Mesto

▲ marika ćwiczy rozciąganie
▲ marika ma już chłopaka, tego na wygaszaczu ekranu ▲ tak, to on! Marika jest pogodną i zabawną dziewczyną, choć czasem nastrojową, ale zawsze z uśmiechem na twarzy. Jak wiele młodych dziewcząt, 20-letnia marika lubi bawić się z psem, śpiewać i oglądać DVD w domu. Marika stwierdziła, że ​​jej celem jest osiągnięcie dobrych wyników w mistrzostwach świata i mistrzostwach Europy, ale jej największym marzeniem jest udział w igrzyskach olimpijskich, ponieważ w tym wielkim marzeniu postara się jak najlepiej w każdej najmniejszej rzeczy, którą robi.

Marika ma też swoich fanów. „Moim idolem jest Jolanda Neff. Podziwiam jej umiejętności i uwielbiam oglądać jej filmy w kółko i uczyć się jej umiejętności. Jednocześnie jest bardzo piękną dziewczyną w swoim życiu. Jest elegancka i wykształcona. Chcę być taki jak ona ”.

„Nie wiem, w czym jestem dobry, ale wiem, że jestem dobry we wspinaczce” - powiedziała. „Moją słabością jest to, że nie zaczynam dobrze. Muszę się uczyć i doskonalić ”.
  ▲ marika dołączyła do zdjęcia zespołu GHOST team
  ▲ marika (pierwsza od prawej) zdobyła brązowy medal w mistrzostwach świata w kolarstwie górskim