Košarica

Znanje o izdelkih

Lepotica z električnimi kolesi Mary sanja o "udeležbi na olimpijskih igrah" iz ekipe GHOST

Ekipa GHOST za gorska kolesa je pred kratkim predstavila svojo žensko ekipo 2019 in pritegnila je našo pozornost, ko je bila med njimi tudi mlada italijanska najstnica Marika Tovo.

Marika Tovo iz montebello - vicenza Italy perez, se je rodila 13. maja 1999, le 20 let je bila letos 2018, Marika Tovo je prvič sodelovala v kategorijah svetovnega pokala v gorskih kolesih do 23 let, vendar je kmalu pokazala nadčloveški genij, bila je v svetovnem pokalu češko Nove Mesto, osvojila tretje mesto, naj se ljudje spomnijo mlade deklice. Marika je osvojila tudi bronasto medaljo na svetovnem prvenstvu v gorskem kolesarstvu in srebrno medaljo na evropskem prvenstvu. Zaradi teh odličnih rezultatov je ekipa GHOST izbrala mariko, ki je leta 2019 postala profesionalni voznik.
    Ari marikina "velika roka"

Hitra vprašanja in hitri odgovori:
  Kako izgleda dober tek za tek? Dobra proga naj vključuje tehnične odseke, vzpone, spuste, divjo progo z nekaj skalami in koreninami. Po mojem mnenju je dirka Nove Mesto na svetovnem prvenstvu v gorskem kolesu popolna proga.
  Se radi vozite s kolesom v dežju? Ne, sovražim dež in mrzlo vreme, zato običajno, če dežuje ali je prehladno ali oboje, raje ostanem doma in vadim v zaprtih prostorih.
  Kje priporočate kolesarjenje? Švica je najboljše mesto za vožnjo z gorskim kolesom, saj tam najdete vse, vključno s tehničnimi odseki, plezanjem in spustom, črpalkami in še več. Osebno se rad vozim na svoji lokalni gori, ki ni previsoka, a dovolj za gorsko kolo.
  Kako se pripravljate na novo sezono? Imam dva prosta dneva na teden, nato pa druge dni izmenično spreminjam telovadbo in kolo, včasih cestno kolo, včasih gorsko kolo, odvisno od tega, katere razrede mi je pripravil moj trener.
  ▲ Marika je na svetovnem prvenstvu na Češkem v Novem mestu končala na tretjem mestu

▲ marikine vaje pri raztezanju
▲ marika že ima fanta, tistega na ohranjevalniku zaslona ▲ ja, to je on! Marika je sončno in zabavno dekle, čeprav včasih razpoloženo, a vedno z nasmehom na obrazu. Tako kot mnoga mlada dekleta tudi 20-letna Marika uživa v igranju s svojim psom, petju in gledanju DVDS-ja. Marika je povedala, da je njen cilj doseči dobre rezultate na svetovnih in evropskih prvenstvih, vendar so njene največje sanje udeležba na olimpijskih igrah, za te velike sanje pa se bo potrudila pri vsaki malenkosti, ki jo počne.

Marika ima tudi svoje oboževalce. »Moj idol je Jolanda Neff. Občudujem njene spretnosti in rad znova in znova gledam njen video in se učim njenih veščin. Hkrati je v življenju zelo lepo dekle. Je elegantna in izobražena. Želim biti podobna njej. «

"Ne vem, v čem sem dobra, vem pa, da sem dobra v plezanju," je dejala. »Moja slabost je, da ne začnem dobro. Moram se učiti in izpopolnjevati. «
  ▲ marika se je pridružila slikovni fotografiji ekipe ekipe GHOST
  ▲ marika (prva z desne) je na svetovnih prvenstvih v gorskem kolesu osvojila bronasto medaljo